Vlastnosti koberců

Vlastnosti koberců

Vlastnosti koberců

Kolekce Carpet Decor je vytvořená s pokročilým systémem ochrany Easy Clean, který zjednodušuje odstraňování skvrn bez poškození unikátní struktury materiálu. Je pravda, že v třech krocích dokážete odstranit všechny tipy skvrn. Voda a papírová utěrka, v případně náročných skvrn jen čisté mýdlo a hadřík z mikrovlákna, jen toto potřebujete na vyčištění koberců.

3 JEDNODUCHÉ KROKY ČIŠTĚNÍ (TEKUTÉ SKVRNY – KÁVA, ČAJ, DŽUS, ATD.)

  • p1.pngV případě tekutých skvrn použijte papírovou utěrku a vysajte kapičky.
  • p2.png Zůstatkové skvrny postříkejte vodou a osušte papírovou utěrkou.
  • p3.png Nechte uschnout.

V případě lepkavých skvrn odstraňte skvrnu lžičkou. Zůstatkovou skvrnu postříkejte vodou a osušte papírovou utěrkou. Nechte uschnout. V případě problematických skvrn opakujte postup s vodou a utřete ji utěrkou z mikrovlákna, případně použijte čisté mýdlo pro kompletní odstranění skvrny. Koberec nechte vyschnout.

REVOLUČNÍ KOBERCE

revolucne.jpg

Slyšeli jste už o kobercích, které odolají nečistotám, neprosáknou vodu, jsou zdravotně nezávadné a navíc se dají prát v pračce!

 

 

Společnost Phase představuje novou kolekci revolučních koberců Carpet Decor s úpravou EASY CLEAN. Tato speciální úprava spočívá v pokročilé ochraně, která umožňuje lehké odstranění nečistot bez poškození samotného vlákna koberce.

Špínu odstraníte jen ve 3 krocích

Technologie Easy Clean zabezpečí, že špína nevsákne hluboko do vlákna, udrží se jen na povrchu, a tak můžete nečistoty odstranit pomocí 3 jednoduchých kroků:

1. Odstraníte hrubou špínu z koberce.

2. Nalejete na skvrnu čistou vodu.

3. Suchým hadříkem a jemným čištěním flek úplně odstraníte.

Navíc, koberce můžete jednoduše prát v pračce při nízké teplotě 30 °C.

Voda se udrží len na povrchu

Koberce od Phase mají speciální vodoodpudivou úpravu povrchu, která nedovolí žádné tekutině vsáknout do hloubky koberce. Když na povrch vylejete tekutinu, celá se udrží na povrchu koberce a vy ji dokážete lehce odstranit suchým hadříkem anebo papírovým ubrouskem.

revolucne2.jpg

Vhodné pro alergiky

Tradiční koberce shromažďují v sobě prach a různé alergenní částice. Certifikované koberce Carpet Decor díky revoluční technologii a způsobu příze, nehromadí v sobě prachové částice, tím eliminují riziko alergie. Koberce od Phase jsou certifikované bez koncentrace škodlivých látek, a proto jsou šetrné k lidskému zdraví.

Protismykový podklad

Nepříjemné smeknutí a pády vám s koberci od Phase nehrozí. Mají totiž protismykovou vrstvu, která zabrání posunu po podlaze bez zbytečného podlepovaní a zatěžovaní. Koberce můžete použít i na podlahy s podlahovým vytápěním, nebo jakýkoliv typ podlahy.

Úžasný designový doplněk

Všechny dekory koberců Carpet Decor jsou vyrobené podle aktuálních trendů. Zda už upřednostňujete moderní, rustikální, industriální, provensálský anebo skandinávský styl, v nabídce těchto jedinečných kousků najdete přesně to, co se vám líbí. Skvělé designové koberce jsou teď dostupné pro každého z vás.

 

KDE MŮŽETE KOBERCE VIDĚT A KOUPIT?

Všechny dizajny koberců můžete vidět a koupit jen v prodejnách Phase sedačky ve všech krajských městech.