Vlastnosti koberců

Ručně tkané koberce byly vytvořené pro ty, kteří oceňují originální dizajn a krásné barvy. Koberce z této kolekce jsou originálním řešením v interiérech. Ručně tkaná kolekce kombinuje dva prvky. Koberce z vybrané, vysoko kvalitní vlny a elegantní, klasický a moderní styl.

Díky viskózním vláknům jsou naše koberce neuvěřitelně jemné a příjemné na dotyk a jejich struktura je hustá a nadýchaná.

LINIE PURE NATURE

BLÍŽE K PŘÍRODĚ Přírodní materiály a neutrální barvy jsou nadčasový trend, který i nadále vládne nad ostatními styly interiérů. V důsledku toho začíná filozofie zdravého životního stylu hrát významnou úlohu v našem interiéru, kombinující náš každodenní život s eco-estetikou v prospěch výběru koberce s bezkonkurenční pevností a přirozeností.

LINIE GLAMOUR LINE

S DÁVKOU SVĚTLOSTI Glamour Line kolekce je elegance na všechny možné způsoby. Neuvěřitelná jemnost viskózních vláken přináší lehkost a dodávají klasickým interiérům zvláštní šarm. Kvůli unikátní struktuře a neuvěřitelným barvám jsou naše koberce laskavé ke každému milovníkovi současných trendů.