PROČ PHASE PRODÁVÁ EXKLUZÍVNÍ KOBERCE

Phase je značka, která chce být při vás, když uvažujete o zútulnění vašeho bydlení. Phase nevyrábí jen sedačky, ale dotváří celkové pohodlí vašeho bydlení. A k domácímu pohodlí zákonitě patří i koberec. Symbióza sedačky a koberce je obohacující a neoddělitelná. Věděli jste například, že kvalitní koberec pomáhá před tepelným šokem? Nevěříte? Takový kus dobře a hustě tkaného bytového textilu nedovolí, abyste z vyhřáté sedačky, potom co jste oddychovali pod dekou, položili nohu na chladnou podlahu. Jednoduše vstoupíte ne do chladného, ale do měkkého pocitu. Jestli jste právě četli pěkný román, šok z chladu nepřeruší vaše úvahy a pocity. Koberec však není jen džentlmen, který chrání, umí i zahřát na duši svojí krásou. Asi i vy poznáte ten lahodný pohled a pocit, když je váš interiér barevně sladěný a kompozičně harmonický. Koberec umí vyloudit spolu se sedačkou silnou emoci.

Phase proto kromě sedaček prodává i exkluzívní kusové koberce Carpet Decor. Mimo krásných a účelných koberců jsme hledali a našli pro vás mimořádnou kolekci oddělující se od přiměřených textilií na zem. Exkluzívní kolekce ručně vyrobených koberců, která byla vytvořená pro lidi, kteří oceňují originální dizajn a prvotřídní materiály. Koberce z této kolekce jsou ručně vyráběny v Indii, díky čemu mají nezaměnitelný charakter. Vyznačují se nejvyšší kvalitou získanou díky použití vysoko kvalitní vlny z Nového Zélandu a Nepálu, rovněž jako viskózního vlákna, bambusové viskózy a bavlny. Je to ideální nabídka pro ty, kteří hledají neobyčejné interiérové řešení. Naše koberce jsou exkluzivní ve způsobu, jak odolávají nečistotám, prosakování tekutin a co je podstatně vhodné i pro alergiky díky ochraně proti prachovým roztočům.

Koberce Phase jsou opravdu mimořádné. Tak například certifikovaná a z našeho pohledu revoluční technologie Easy Clean respektuje, že koberec je vystavený různým zkouškám domácí zábavy. Dětské hry, pejsci a kočičky anebo i nehoda s kávou, dokážou dát zabrat všem povrchům koberců. Ne však našim  Vlákna koberců jsou už během výroby pokryté speciálním materiálem, který propouští nanomolekuly tvoříc ochrannou vrstvu na povrchu koberce. Odteď vyčistíte koberce snadněji a rychleji. Ušetříte na chemii, protože víno, kávu i fixky vyčistíte jen díky vodou zvlhčenému hadříku. Ochranná vrstva vám samozřejmě zaručí i dlouholetou barevnou stálost. Slunce může k vám klidně na návštěvu.

Samozřejmě koberec si těžko vyberete přes internet. Přijďte k nám do našich prodejen. Jsme v každém krajském městě. Výběr záleží od Vašeho vkusu – máte raději decentní jednobarevné koberce anebo pestré vzorované? V jakém stylu je laděný Váš obývací pokoj? Je moderní, high-tech, klasická, rustikální, romantická anebo etno? Poraďte se s celou rodinou – na koberec se přeci budou každý den dívat všichni její členové. Jestli máte v obýváku nábytek tlumenějších barev, snese koberec i výraznější odstín. Jestli máte moderní, barevný či lesklý nábytek s množstvím skla a LED osvětlením, zvolte raději nějaký tlumenější. Naši prodejci vám rádi poradí.

PROČ PHASE PRODÁVÁ EXKLUZÍVNÍ KOBERCE
PROČ PHASE PRODÁVÁ EXKLUZÍVNÍ KOBERCE
PROČ PHASE PRODÁVÁ EXKLUZÍVNÍ KOBERCE
PROČ PHASE PRODÁVÁ EXKLUZÍVNÍ KOBERCE
PROČ PHASE PRODÁVÁ EXKLUZÍVNÍ KOBERCE
PROČ PHASE PRODÁVÁ EXKLUZÍVNÍ KOBERCE
PROČ PHASE PRODÁVÁ EXKLUZÍVNÍ KOBERCE
PROČ PHASE PRODÁVÁ EXKLUZÍVNÍ KOBERCE