Kde mohu koberce vidět živě?

Prodejny

Praha - Čestlice

Praha - Čestlice

V prodejně sedaček Phase naleznete množství modelů našich sedacích souprav. Přijďte si je prohlédnout, vyzkoušet a rovnou i zakoupit, při Vaší návštěvě Vám bude asistovat náš ochotný personál. Showroom se nachází v Oblouku 266 Čestlice.

Viac informácií
Praha - Černý most

Praha - Černý most

Přijďte si prohlédnout širokou nabídku modelů sedaček Phase do prodejny na Praze 9 na Černém Mostě na ulici Skorkovská 2457. Vyzkoušejte si komfort našich sedacích souprav a křesel. Dotkněte se potahových materiálů, které nabízíme v nejvyšší kvalitě a v různých barvách. Naše vyškolené asistentky prodeje vám ochotně vysvětlí, jak probíhá nákupní proces, a představí vám výhody jednotlivých modelů.

Viac informácií
Praha - Smíchov

Praha - Smíchov

Na Radlické ulici v Praze 5 na vás čeká ráj sedaček. Přijďte si živě prohlédnout a vyzkoušet naše sedací soupravy a speciální povrchové úpravy. Všechny vlastnosti a výhody našich sedaček Vám objasní naše vyškolené asistentky prodeje, které Vás také provedou celým procesem nákupu.

Viac informácií
Most

Most

Komfort našich produktů si můžete osobně vyzkoušet v naší prodejně v Mostě na ulici Velebudická 1247. Asistentky prodeje vám předvedou naše sedačky a křesla a zodpoví všechny vaše otázky. Otestujte kvalitu potahových materiálů na vlastní kůži. Poznejte výhody našich sedacích souprav a poskládejte si svou vysněnou sedačku Phase.

Viac informácií
Plzeň

Plzeň

V plzeňské prodejně v Galerii Dvořák Plzeň najdete bohatou nabídku modelů našich sedacích souprav. Vyzkoušejte si na vlastní kůži komfort, který naše sedačky a křesla poskytují. Příjemný vyškolený personál Vás provede celým procesem koupě sedací soupravy.

Viac informácií
České Budějovice

České Budějovice

Prodejnu sedaček Phase v Českých Budějovicích najdete v OC Globus. Není nad osobní „otestování“ našich vystavených modelů, abyste si mohli všechny vyzkoušet a najít ten pravý pro Vás. Naše asistentky prodeje Vám ochotně představí každý model i proces koupě sedací soupravy.

Viac informácií
Liberec

Liberec

Sedací nábytek Phase si můžete vyzkoušet na vlastní kůži i v Liberci. Naše prodejna se nachází na ulici Dr. Milady Horákové a najdete v ní jak oblíbené klasiky z naší nabídky, tak horké novinky. Příjemné prostředí prodejny dotváří už jen náš ochotný a vyškolený personál.

Viac informácií
Pardubice

Pardubice

Showroom sedaček Phase v Pardubicích sídlí na Bělehradské ulici. V prostorách prodejny najdete množství našich modelů, které čekají jen na Vás. Přijďte si je vyzkoušet na vlastní kůži. Z úst našich asistentek prodeje se dozvíte o vychytávkách jednotlivých modelů sedaček. Poskytnou Vám také veškeré informace o koupi.

Viac informácií
Hradec Králové

Hradec Králové

Pražská třída je domovem naší prodejny v Hradci Králové. Právě tam máte možnost se přesvědčit o kvalitách našich sedacích souprav. Vyzkoušejte si jejich neodolatelné pohodlí a otestujte i potahové materiály v naší nabídce. Veškeré informace o sedačkách a o koupi Vám poskytnou asistentky prodeje.

Viac informácií
Brno

Brno

Navštivte náš showroom v budově Nového Tuzexu v Brně a na vlastní oči se přesvědčte o kvalitách sedaček Phase. Vystavené modely vám naše asistentky prodeje ochotně představí. A pokud Vás komfort sedací soupravy okouzlí, rády Vám také podají veškeré informace o koupi.

Viac informácií
Olomouc

Olomouc

Prodejna sedaček Phase v Olomouci sídlí na Pasteurově ulici a nabízí možnost živě vidět naše sedací soupravy. Pociťte komfort jednotlivých potahových materiálů na vlastní kůži a poznejte všechny výhody jednotlivých modelů. Showroomem Vás bude provázet náš vyškolený personál.

Viac informácií
Zlín

Zlín

Na hlavním tahu Zlín-Otrokovice najdete nenápadnou budovu, ve které je zlínské sídlo sedaček Phase. Nenápadnost se však vytratí hned po vstupu. Vystavené modely jsou oděné do různorodých potahových materiálů a barev. Vyberte si sedačku a potah, která Vám nejvíce vyhovuje, s koupí Vám pomůže náš personál.

Viac informácií
Ostrava

Ostrava

V prodejně sedaček Phase naleznete množství modelů našich sedacích souprav. Přijďte si je prohlédnout, vyzkoušet a rovnou i zakoupit, při Vaší návštěvě Vám bude asistovat náš ochotný personál. Showroom se nachází na křižovatce ulic Místecká a Krmelínská.

Viac informácií