Katalog čistitelných koberců

Počet produktov: 80

Koberce Phase jsou unikátní nejen svým vzhledem a příjemností na dotyk. Díky jedinečné technologii použité při jejich výrobě jsou též nenáročné na údržbu a připravené na drobné "nehody", které ocení především rodiny s malými dětmi.

Naše koberce jsou exkluzivní ve způsobu, jak odolávají nečistotám, prosakování tekutin a co je podstatné, jsou vhodné i pro alergiky díky ochraně proti prachovým roztočům.

Koberce Phase jsou opravdu mimořádné. Tak například certifikovaná a z našeho pohledu revoluční technologie Easy Clean respektuje, že koberec je vystavený různým zkouškám domácí zábavy. Dětské hry, pejsci a kočičky a třeba i nehoda s kávou, dokážou dát zabrat všem povrchům koberců. Ne však našim kobercům Phase. Vlákna koberců se už během výroby pokryjí speciálním materiálem, který propouští nanomolekuly tvořící ochrannou vrstvu na povrchu koberce. Odteď vyčistíte koberce lehčeji a rychleji. Ušetříte na chemii, protože víno, kávu i fixky vyčistíte jen díky vodou zvlhčenému hadříku. Ochranná vrstva vám samozřejmě zaručí i dlouholetou barevnou stálost. Slunce může k vám klidně na návštěvu.

 

Stránky